Ridgid 53118 RE 60-MLR Manuel Hidrolik Pabuç Sıkma Aleti

Marka : Ridgid
Fiyat : ₺9.322,00(KDV Dahil)
₺9.322,00 'den başlayan taksitlerle

RIDGID RE 60-MLR Manuel Hidrolik Pabuç Sıkma Aleti 53118

RE 60-MLR Manuel Hidrolik Pabuç Sıkma Aleti


RE 60-MLR son derece kompakt, hafif ve ergonomik tasarımı sayesinde sınıfında en iyi konforu ve kullanım kolaylığını sağlarken büyük çaplı kablo pabuçlarını (300 mm² Cu'ya kadar) sıkmak için tasarlanmıştır.

RIDGID RE 60-MLR, kullanıcının kolu tek bir kez pompalayarak pabuca sıkma pozisyonuna ulaşmasını sağlayan, patent aşamasındaki RapidAdvance System™'ine sahiptir. Bu, bir sıkma işlemi için gereken toplam pompalama sayısını azaltır. RE 60-MLR aynı zamanda son derece düşük tutma kuvveti ve ergonomik plastik kavrama saplarıyla pompalama eylemini de mümkün olduğunca kolay hale getirmek için tasarlanmıştır.

RE 60-MLR aynı zamanda 330º döndürülerek en kısıtlı panel alanlarında bile kablolara kolay erişim sağlayan son derece ince bir sıkma başlığına sahiptir. RE 60-MLR 13 sıkma çenesi için yeterli alana sahip, üflemeli kalıplamayla üretilmiş bir plastik taşıma çantasına sahiptir. Çanta, sıkma çenelerinin daha hızlı belirlenmesi ve alınması için benzersiz RIDGID çene yuvaları işaretleme etiketlerine sahiptir.