FLEX LST 1503 VR ZEMİN KUMLAMA MAKİNESİ

Marka : FLEX
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺6.191,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.881,45(KDV Dahil)
₺5.881,45 'den başlayan taksitlerle

MERMER VE GRANİT KUMLAMA MAKİNASI FLEX LST 1503 VR


Flex mermer ve granit kumlama makinası kapalı bina ve işyerlerinde çalışma için oldukça uygun portable bir üründür. Mermer ve granit yüzeylerdeki sorunlu yüzeylerde temizleme(kumlama) yapmak oldukça rahattır. Mermer ve granit kumlama makinesinin çalışma genişliği 40 mm ile 92 mm arasındadır. Granit ve mermer kumlama makinesinin 40-92 mm arasında 3 farklı kademe mevcuttur. Mermer ve granit kumlama makinesinin üstüne entegre vakum makinesi ile kapalı alanda çalışma esnasında oluşabilecek tozu çekme imkanı. Mermer ve granit kumlama makinesinin tasarımı kulanıcı dostudur. Kumlama makinesindeki kavrama muhafazası ve dişli tutma kolu sayesinde kolay yönlendirilebilir.

Flex LST 1503 VR granit ve mermer kumlama makinesinde bulunan VR tam dalga elektronik kontrol sisteminde; hız seçimi ve sabit hız kontrolü, yumuşak başlatma, aşırı yüklenmeye karşı koruma mevcuttur.

Kumlama makinası 60 farklı aşındırıcı karbür çarkla çalışabilir. Kumlama makinasında bulunan ayarlanabilir kılavuz gösterge ile taş kenarlarda hassas çalışma sağlanır.

Flex kumlama makinası plastik kaplama üzerinde bulunan döner başlığı ses ve titreşim seviyesini azaltır ve tahrik biriminin kullanım ömrünü uzatır.

LST 1503 VR özellikle epoksi yapıştırma da ideal bir makinadır. Epoksiyi yapıştırmadan önce LST 1503 VR ile zeminleri kumlama yaparsanız EPOKSİ zamanla çatlama yapmayacaktır.

           

Ağırlık5.9 Kg
Çalışma Genişliği40 - 92 mm
ElektronikEvet
Gücü1200 Watt
Liste Fiyatı970 €
MarkaFLEX
Yüksüz Hız800 - 2400 d/d
Benzer Ürünler